MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9545346
nr 954 5346
Stolar
1 par, snarlika, Gustaviansk 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 april 2015
kl 20:51:19
450 kr
500 kr
600 kr